Hakkımızda

SKATEKNİK

SKATEKNİK, hastane, okul, otel, alışveriş merkezleri, sinema, konferans salonları, havalimanları gibi yoğun kullanım alanlarındaki projelerinize çözüm üretmektedir.

Zamanında teslimat ve kalıcı koruyucu çözümler ile sağlanacak olan koşulsuz müşteri memnuniyeti, SKATEKNİK in temel amacını oluşturmaktadır.

SKATEKNİK, Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapısıyla, öncü ve yaratıcı çözümleriyle, müşterilerinin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan hizmetler sunmaktır. Tabi bunları gerçekleştirirken, hizmetini sağladığı bütün ürünler standartlara uygun olmaktadır.

SKATEKNİK, Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun imalat ve hizmet politikası ile, her hizmetinde üst düzeyde bir kalite standardı sağlamayı hedef edinir.

Müşterilerimizin kurumsal kimliklerine yaptığı yatırımı önemsiyoruz. Farklı renk ve çeşitte üretimini yaptığımız profil destek ürünlerimiz, kurumsal markaya yapılan yatırıma da destek olabilmektedir. Başarının asıl mimarı bizleri tercih eden siz saygıdeğer müşterilerimizsiniz.

 
 
 
 
 
 

www.skateknik.com


Vizyonumuz

Zamanında teslimat ve kalıcı koruyucu çözümler ile sağlanacak olan koşulsuz müşteri memnuniyeti, SKATEKNİK in temel vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürünler sunmaktır.

HAKKIMIZDA

SKATEKNİK

SKATEKNİK, hastane, okul, otel, alışveriş merkezleri, sinema, konferans salonları, havalimanları gibi yoğun kullanım alanlarındaki projelerinize çözüm üretmektedir. devamı...